Nie ukrywam, że już mnie męczy ta seria, ale już doczytam do końca (jeszcze jedna książka). Tutaj jest trochę więcej rodziny królewskiej i trochę więcej kryminału, ale jakieś to takie... męczące. Bliższe klasycznym książkom tego gatunku, ale jednak "boskość" Królowej już męczy.

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/morderstwo-po-krolewsku/opinia/99202049

@ksiazki #książki @bookstodon #bookstodon #książkodon #FediKsiążki #Readlist2026PL