
pacior
@pacior@zlosniki.pl
This is a remote user, information on this page may be incomplete. View original ↗
- Comment on [k-swift] kupię kierownicę że swifta gti 3 years ago:
@padniew jakaś konkretna wersja? Chyba mam z MK3
- Submitted 9 years ago to motogiełda-giełda-motoryzacyjna@zlosniki.pl | 0 comments